Adidas’ın kadınlara yönelik yeni uygulaması All Day, gün içerisinde gerekli olan tüm aktiviteleri tek bir uygulamada birleştirerek önemli bir işe imza atıyor.

All Day isimli uygulamanın diğerlerinden farkı ise Amerikan Spor Sağlığı ve Verily ile ortaklaşa geliştirilmiş olması. Uygulamanın yoğun araştırmalar sonucunda hazırlandığı ve en doğru bilgileri içerdiği dikkat çeken noktalardan.

All Day dört ayrı alana odaklanıyor. Hareket, beslenme, zihinsel aktivite ve dinlenme. Kullanıcının alışkanlıklarıyla ilgili olarak bilgiler toplayan uygulama, böylece bu dört alanla ilgili olarak öneriler verebiliyor. Herkesin günlü rutini farklı olduğu için yapması gereken egzersizler de farklılaşıyor. Adidas’tan tanıdığımız Stacey Burr yaptığı açıklamayla bu uygulamanın kadın sporcular odaklı olarak geliştirildiğini ve her gün daha ileri giderek farklı şeyler denemek isteyenleri hedef aldığını sözlerine ekliyor.

All Day uygulaması şu an beta aşamasında ve uygulamanın tam sürümünün yaz aylarında mağazalarda yerini alması bekleniyor.