Tüm dünyada moda haftaları hızla devam ederken şimdi sıra İstanbul’da. Mercedes-Benz sponsorluğundaki İstanbul Moda Haftası başladı.

Bu sezon ilk kez Grand Pera’da düzenlenen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, dokuzuncu kez gerçekleşiyor. Türkiye’de modanın tüm önemli ve tanınmış simalarının boy gösterdiği Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın da en büyük uluslararası moda etkinliklerinden birisi olma özelliğini sürdürüyor olacak.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında koleksiyonlarını sergileyecek olan marka ve tasarımcılar arasında; Bashaques’, Brand Who, Burçe Bekrek, Can Yunus Çetinkaya, Ceren Ocak, Çiğdem Akın, Cihan Nacar, Gülçin Çengel, Mehtap Elaidi, DB Berdan, Mert Erkan, Murat Aytulum, New Gen , Nihan Peker, Niyazi Erdoğan ,Özlem Süer, Sudi Etuz , T.A.G.G., Tuba Ergin ve Tuvanam yer alıyor.

Seçili marka ve tasarımcıların pop-up mağazalarla moda haftasından başlayarak bir ay boyunca Grand Pera bünyesinde tüketici ile buluşacağı Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul‘la ilgili ayrıntılı bilgi için:

http://mbfwistanbul.com/